Dyrektor Handlowy

Brak zdjęcia
Dyrektor Handlowy - Bogusław Szacoń
Tel. :81 469 84 10
Kom. :609 817 700
Email :boguslaw.szacon@lemonex.pl

Dział Detalu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Detalu - Iwona Wierzchowska
Tel. :81 469 84 00
Kom. :695 593 000
Email :iwona.wierzchowska@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Mariola Karnas
Tel. :brak
Kom. :603 395 758
Email :mariola.karnas@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Rafał Żelazny
Tel. :brak
Kom. :693 903 004
Email :rafal.zelazny@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Edyta Rydzio
Tel. :brak
Kom. :603 395 183
Email :edyta.rydzio@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Krystian Klimek
Tel. :brak
Kom. :603 395 030
Email :krystian.klimek@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Jacek Czarnocki
Tel. :brak
Kom. :605 666 080
Email :jacek.czarnocki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Kinga Kowalczyk
Tel. :brak
Kom. :605081319
Email :kinga.kowalczyk@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Michał Widyński
Tel. :brak
Kom. :607 445 719
Email :michal.widynski@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Detalu - Dominika Deaki
Tel. :brak
Kom. :665 872 888
Email :dominika.deaki@lemonex.pl

Dział Hurtu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Hurtu - Jarosław Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 15
Kom. :693 468 300
Email :jaroslaw.moscibrodzki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Hurtu - Marcin Sochal
Tel. :brak
Kom. :693 903 006
Email :marcin.sochal@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Hurtu - Michał Kołodziejczyk
Tel. :brak
Kom. :693 903 005
Email :michał.kolodziejczyk@lemonex.pl

Dział Cateringu

Brak zdjęcia
Dział Cateringu - Iwona Burda - Rukasz
Tel. :81 444 1234 wew. 333
Kom. :605 395 155
Email :iwona.burda@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Cateringu - Marzena Wrona
Tel. :81 444 1234 wew. 333
Kom. :605 395 155
Email :marzena.wrona@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds.Cateringu - Adam Wrona
Tel. :brak
Kom. :603 395 562
Email :adam.wrona@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Cateringu - Damian Rudnicki
Tel. :brak
Kom. :609 556 222
Email :damian.rudnicki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Przedstawiciel ds. Cateringu - Monika Podolska
Tel. :brak
Kom. :605 081 568
Email :monika.podoplska@lemonex.pl

Dział Eksportu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Eksport - Jacek Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 19
Kom. :601 938 368
Email :jacek.moscibrodzki@lemonex.pl

Sieć Kropka

Brak zdjęcia
Koordynator Sieci Kropka - Monika Sieńko
Tel. :brak
Kom. :885 300 662
Email :monika.sienko@lemonex.pl

Dział Księgowości

Brak zdjęcia
Główny Ksiegowy - Marek Gajownik
Tel. :81 469 84 11
Kom. :603 395 377
Email :marek.gajownik@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Kadr - Monika Klimek
Tel. :81 469 84 04
Kom. :607 445 611
Email :monika.klimek@lemonex.pl

Dział Marketingu

Brak zdjęcia
Kierownik Marketingu - Jowita Krzywicka
Tel. :81 469 84 16
Kom. :603 322 818
Email :jowita.krzywicka@lemonex.pl

Dział Chłodnia

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Chłodnia - Marek Rusek
Tel. :81 469 84 02
Kom. :607 552 737
Email :marek.rusek@lemonex.pl

Dział Magazynu

Brak zdjęcia
Kierownik Zmianowy Magazynu - Janusz Dunikowski
Tel. :81 469 84 05
Kom. :693 468 250
Email :janusz.dunikowski@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Gospodarka paletowa - Arkadiusz Strug
Tel. :81 469 84 05
Kom. :693 468 250
Email :arek.strug@lemonex.pl

Dział Wprowadzania Danych

Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Edyta Krasoń - Mazur
Tel. :81 469 84 06
Kom. :603 283 456
Email :edyta.krason@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Eliza Myszak
Tel. :81 444 1234 wew. 406
Kom. :brak
Email :eliza.myszak@lemonex.pl