Dział Handlowy

Brak zdjęcia
Dyrektor Handlowy - Bogusław Szacoń
Tel. :81 469 84 10
Kom. :609 817 700
Email :boguslaw.szacon@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Doradca do spraw rozwoju - Jacek Kozak
Tel. :brak
Kom. :brak
Email :jacek.kozak@lemonex.pl

Dział Hurtu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Hurtu - Jarosław Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 15
Kom. :693 468 300
Email :jaroslaw.moscibrodzki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Hurtu - Paulina Boguszewska
Tel. :81 4441234wew.555
Kom. :brak
Email :paulina.boguszewska@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Hurtu - Estera Karnas
Tel. :81 4441234wew.555
Kom. :brak
Email :estera.karnas@lemonex.pl

Dział Detalu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Detalu - Marek Rusek
Tel. :81 469 84 02
Kom. :607 552 737
Email :marek.rusek@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik ds kluczowych klientów i sieci - Iwona Wierzchowska
Tel. :81 469 84 00
Kom. :695 593 000
Email :iwona.wierzchowska@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Detalu - Marzena Wrona
Tel. :81 444 12 34 wew. 41
Kom. :781 722 822
Email :marzena.wrona@lemonex.pl

Dział Cateringu

Brak zdjęcia
Dział Cateringu - Iwona Burda - Rukasz
Tel. :81 444 1234 wew. 333
Kom. :605 395 155
Email :iwona.burda@lemonex.pl

Dział Eksportu

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Eksport - Jacek Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 19
Kom. :601 938 368
Email :jacek.moscibrodzki@lemonex.pl

Sieć Kropka

Brak zdjęcia
Koordynator Sieci Kropka - Elwira Matyjaszek
Tel. :brak
Kom. :691 038 818
Email :elwira.matyjaszek@lemonex.pl

Dział Księgowości

Brak zdjęcia
Główny Księgowy - Marek Gajownik
Tel. :81 469 84 11
Kom. :brak
Email :marek.gajownik@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Kadr - Monika Klimek
Tel. :81 469 84 04
Kom. :607 445 611
Email :monika.klimek@lemonex.pl

Dział Marketingu

Brak zdjęcia
Dział Marketingu - Monika Czaja
Tel. :81 4441234 wew.555
Kom. :603 322 818
Email :monika.czaja@lemonex.pl

Dział Chłodnia

Brak zdjęcia
Kierownik Działu Detalu - Marek Rusek
Tel. :81 469 84 02
Kom. :607 552 737
Email :marek.rusek@lemonex.pl

Dział Magazynu

Brak zdjęcia
Kierownik Magazynu i Logistyki - Wojciech Pysiński
Tel. :brak
Kom. :887 722 822
Email :wojciech.pysinski@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik Zmianowy Magazynu -
Tel. :81 469 84 05
Kom. :693 468 250
Email :magazyn@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Awizacje dostaw -
Tel. :brak
Kom. :601 610 162
Email :przyjecia@lemonex.pl

Dział Wprowadzania Danych

Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Edyta Krasoń - Mazur
Tel. :81 469 84 06
Kom. :603 283 456
Email :edyta.krason@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Eliza Myszak
Tel. :81 444 1234 wew. 406
Kom. :brak
Email :eliza.myszak@lemonex.pl

Dział Reklamacji Krajowych

Dział Reklamacji Eksportowych

Brak zdjęcia
BOK Eksport -
Tel. :81 469 84 20
Kom. :885 770 660
Email :reklamacje.export@lemonex.pl
-->