Dział Magazynu

Brak zdjęcia
Awizacje dostaw -
Tel. :brak
Kom. :601 610 162
Email :przyjecia@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik Zmianowy Magazynu -
Tel. :81 469 84 05
Kom. :693 468 250
Email :magazyn@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik Magazynu - Mariusz Pastuszak
Tel. :brak
Kom. :781 722 822
Email :mariusz.pastuszak@lemonex.pl

Dyrektor ds. Sprzedaży

Brak zdjęcia
Dyrektor ds. sprzedaży - Janusz Mroczek
Tel. :brak
Kom. :+48 721 420 440
Email :janusz.mroczek@lemonex.pl

Dział Sprzedaży Krajowej

Brak zdjęcia
Kierownik Sprzedaży - Agnieszka Gajosz
Tel. :brak
Kom. :727 017 179
Email :agnieszka.gajosz@lemonex.pl
Brak zdjęcia
BOK - Centrala i zamówienia
Tel. :81 4441234 wew. 234
Kom. :brak
Email :biuro@lemonex.pl
Brak zdjęcia
BOK - Reklamacje
Tel. :81 444 1234 wew. 409
Kom. :695 969 873
Email :reklamacje@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Koordynator Sieci Kropka - Elwira Matyjaszek
Tel. :brak
Kom. :691 038 818
Email :elwira.matyjaszek@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik ds kluczowych klientów i sieci - Iwona Wierzchowska
Tel. :81 469 84 00
Kom. :695 593 000
Email :iwona.wierzchowska@lemonex.pl

Dział Sprzedaży Eksportowej

Brak zdjęcia
Dyrektor ds. sprzedaży - Janusz Mroczek
Tel. :brak
Kom. :+48 721 420 440
Email :janusz.mroczek@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik Działu Sprzedaży Exportowej - Iga Rozwałka
Tel. :81 469 84 20
Kom. :+48 885 770 660
Email :iga.rozwalka@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Export manager - Justyna Michna
Tel. :brak
Kom. :+48 885 300 662
Email :justyna.michna@lemonex.pl

Dział Zakupów

Brak zdjęcia
Dział zakupów - Jarosław Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 15
Kom. :693 468 300
Email :jaroslaw.moscibrodzki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział zakupów - Jacek Mościbrodzki
Tel. :81 469 84 19
Kom. :601 938 368
Email :jacek.moscibrodzki@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Specjalista ds. zakupu - Joanna Czarnacka
Tel. :brak
Kom. :609 556 222
Email :joanna.czarnacka@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Starszy specjalista ds. zakupów - Bogusław Szacoń
Tel. :81 469 84 10
Kom. :609 817 700
Email :boguslaw.szacon@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Starszy specjalista ds. zakupów - Jacek Kozak
Tel. :brak
Kom. :502 004 047
Email :jacek.kozak@lemonex.pl

Dyrektor Zarządzający

Brak zdjęcia
Dyrektor zarządzający - Wojciech Pysiński
Tel. :brak
Kom. :887 722 822
Email :wojciech.pysinski@lemonex.pl

Dział Marketingu

Brak zdjęcia
Dział Marketingu - Monika Czaja
Tel. :brak
Kom. :603 322 818
Email :monika.czaja@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Kierownik Marketing - Karina Janek
Tel. :brak
Kom. :665 004 323
Email :karina.janek@lemonex.pl

Dział Księgowości

Brak zdjęcia
Główny Księgowy - Marek Gajownik
Tel. :81 469 84 12
Kom. :brak
Email :marek.gajownik@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Kadr - Monika Klimek
Tel. :81 469 84 04
Kom. :607 445 611
Email :monika.klimek@lemonex.pl

Dział Wprowadzania Danych

Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Edyta Krasoń - Mazur
Tel. :81 469 84 06
Kom. :603 283 456
Email :edyta.krason@lemonex.pl
Brak zdjęcia
Dział Wprowadzania Danych - Eliza Myszak
Tel. :81 444 1234 wew. 406
Kom. :brak
Email :eliza.myszak@lemonex.pl

Dział rekrutacji

Brak zdjęcia
Dział Kadr - Rekrutacja i zatrudnienie
Tel. :brak
Kom. :brak
Email :kadry@lemonex.pl
-->