Kariera / Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jesteśmy Polską firmą z branży spożywczej. Oferujemy pracę na terenach:
Holandii lub Belgii
- Niemiec
- Anglii
- Irlandii

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Aktywne podejmowanie działań handlowych,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy;

Wynagrodzenie:
od 2 000€ / mies + system prowizyjny
od 2 000£ /  mies + system prowizyjny

Wymagania:

  • Język angielski na poziome komunikatywnym;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Zamieszkanie na jednym z terenów: Belgia, Holandia, Niemcy, Anglia, Irlandia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Rzetelność i samodzielność w działaniu;
  • Aktywna realizacja projektów handlowych;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy zapewniające komfort pracy;
  • Przeszkolenie wdrażające do pracy;
  • Umowę o współpracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi.

Rekrutacja:
kadry@lemonex.pl
+48 885 770 660