Kariera / Praca

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Sieci Sklepów Franczyzowych

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie siecią Franczyzową Kropka głównie na terenie Lubelszczyzny
  • Koordynowanie procesu otwarcia sklepów od strony handlowej i technicznej we współpracy z Franczyzobiorcą oraz Centralą
  • Organizacja pracy i odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepów
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • Kontrola stanu zatowarownia w sklepach firmowych
  • Realizacja wszystkich zaleceń dotyczących wizerunku sklepów
  • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi Franczyzobiorcami
  • Sporządzanie raportów i rozliczeń

Nasze oczekiwania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG, koordynatora sieci lub pokrewne
  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na maksymalizację wyników sprzedażowych i optymalizację kosztów
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Pakiet niezbędnych narzędzi (laptop, telefon)
  • Pakiety profitowe
  • System motywacyjny i premiowy

CV prosimy o przesłanie na adres: kadry@lemonex.pl